انجام تایپ فارسی

انجام تایپ فارسی فوری و ارزان دانشجویی

برای انجام تایپ ، برای آنهایی که به خصوص تایپ های انبوه یا تایپ های حجیم دارند ، نظیر : سازمان ها ، شرکت هایی هستند که همیشه با کار تایپ سر و کار دارند خیلی برایشان مهم است که اولا کار تایپ بدون غلط ، بدون اشکال و با رعایت قواعد حالا زبان فارسی یا تایپ انگلیسی ، قواعد انگلیسی باشد و همین که از نظر تحویل سفارش برای تایپ هایی که انجام می شود خیلی به موقع باشد چون مسلما هر کس که ، هر سازمانی یا فرد حقیقی یا حقوقی که سفارش می دهد مسلما آن را نیاز خواهد داشت ، سر موقع و شاید در خیلی از موارد دادن سفارشات بعد از موقع مقرر دیگر خیلی کمکی به آن شرکت یا فرد مقابل که حالا دانشجو یا کارهای دانشگاهی دارد ، نکند . بنابراین دومین چیزی که مهم است سر موقع تحویل دادن و خوش قولی با مشتری خواهد بود که ازطرف موسسه تایپ کننده خیلی باید این مسئله در نظر گرفته بشود . یک مسئله هم خب قیمت مناسب است . تعرفه های تایپ در حال حاضر تقریبا مشخص است که برای تایپ های ساده چه قیمتی است برای تایپ هایی که یک کمی فرمول دارند یا کلمات انگلیسی دارند یا دارای شکل های خاص هستند ، جدول هستند چقدر اضافه می شود و دیگر موسسه نباید از قیمت های مجاز خیلی بالاتر برود و سعی کند قیمتش را در حد رقابتی نگهدارد و تایپ درست انجام داده و به موقع تحویل بدهد و در بعضی از مواقع می بینیم که تایپ های بسیار عجله ای ، تایپ های خیلی فوری هم مشاهده شده که موسسه آسان ترنسلیت توانسته از عهده ی آنهم بربیاید و این کارها را بسیار به موقع بدهد و رضایت مشتریان که کامنت های خودشان را حتی در سایت هم می نویسند می تواند گویای این مطلب باشد .

برای تایپ در بعضی رشته ها مشاهده می نماییم کلماتی دارد که تخصصی هست و اگر تایپیست در آن کلمه شک دارد حتما باید آن را مشخص بکند از مشتری بپرسد یا آن را علامت بزند با رنگ دیگر ، هایلایت کند که در بعضی موارد دیده شده که مشتریان وقتی کار را و سفارش را از تایپیست ها تحویل می گیرند بلافاصله آن را به استاد ، به سازمان مورد نظر ، به جایی که باید بدهند ، میدهند و بازخوانی نمی کنند ; بنابراین انجام این کار و کلماتی که در آن شک هست ، ناخوانا هست و بدخط هست می تواند کمک کند که یک بررسی و چک مجدد با خود مشتری کرده و احتمالا مشتری راهنمایی بیشتری در این زمینه می کند و کلمه ی درست را می نویسیم . هدف فقط تحویل سفارش ها نخواهد بود و بنابراین کار درست انجام دادن برای همه ی اقشار نه دانشجو ، برای سازمانها ، برای رشته های مختلف مدیریت ، کامپیوتر ، IT ، زیست شناسی ، حقوق تایپ و ترجمه می تواند خیلی مهم باشد ، در بعضی رشته ها مثل شیمی ، علوم پایه ، فنی و مهندسی می بینیم که فرمول های خیلی پیچیده ای هم در تایپ وجود دارد که همه ی آنها بسیار راحت قابل انجام است ، حتما می تواند ویرایش بشود و سفارشات مختلف را موسسه آسان ترنسلیت خیلی به موقع به دست مشتری برساند .

 

کدام تایپ فارسی تایپ خوبی است ؟

خب وقتی صحبت از تایپ فارسی می­ شود هر صفحه استاندارد تایپ را معمولا ۲۵۰ کلمه درنظر می­ گیرند . کلا حدود ۱۹-۱۸ خطی است که با فونت ۱۵ یا ۱۶ نوشته می­ شود . البته فونت یا تعداد خط زیاد مهم نیست باید ۲۵۰ کلمه در یک صفحه باشد ؛ و تا حدود مثلا ۵-۴ کلمه­ ی خارجی هم در تایپ باشد مثل انگلیسی یا عربی افزایش هزینه ­ای نخواهیم داشت و این برای تایپ فارسی ، که تایپ با کیفیت و تایپ خوب را می­ خواهد تعریف کند بسیار کاملا عادی خواهد بود . خیلی از جزوه ­های درسی ، پایان­ نامه­ ها این­ها برای تایپ فارسی سفارش­ های زیادی می­ آید و در بسیاری از آن­ها کلمات لاتین خیلی زیاد هست ، انواع تایپ­ فرمول­دار و تایپ­ های با شکل دارد ، ویراستاری می­ خواهد ، فهرست زده می­ شود ، بسیاری به دنبال این هستند که تایپ را دارای فهرست بکنند و یک پایان­ نامه­ ای هست که باید فهرست اتوماتیک زده بشود یا فهرست دستی و این هم در موسسه آسان­ ترنسلیت انجام می­ شود و به­ خوبی تحویل مشتری داده می­ شود . باید بدانیم که ویژگی تایپ فارسی خوب در این نیست که همیشه خیلی سریع زده بشود ، باید تایپ مرتب باشد ، کمترین غلط املایی را در تایپ داشته باشد ، برای مشتری همین مهم است که وقتی تایپ را تحویل می­ گیرد دیگر زیاد احتیاج به خواندن نداشته باشد ، کمترین غلط املایی می­ تواند مشتری را خیلی راضی نگه­دارد . چرا که فونت ، اندازه ، با یک چند ثانیه کار کردن درست می­ شود ، ولی غلط املایی حتما باید خوانده شود ، به­ خصوص در مورد خدمات تایپ فوری ، یا خدمات آنلاین که انجام می­ شود مشتری دسترسی به موسسه ندارد و بنابراین باید کار خوب تحویل بگیرد از دفاتر ، از شرکت­ ها تا بتواند آن را مورد استفاده قرار بدهد در کاری که می­ خواهد . معمولا تایپیست وقتی مجرب باشد در تمام شهرها تهران ، اصفهان ، مشهد و انجام کار تایپ در این شهر ها نیازمند این است که بدانیم مشتری چقدر کارهایش مهم است و به موسسه­ انجام کار تایپ مراجعه می­ کند ، پرداخت بیعانه می­ دهد و دوست دارد وقتی تسویه حساب می­کند کار نهایی را که می­ گیرد کار خیلی شسته رفته­ ای باشد، با کیفیت باشد و خدمات پس از کار را هم دریافت کند ، یعنی وقتی مشتری برد جایی ایراد دارد ، غلطی دارد ، یا می­خواهد فونت را عوض کند ، بلد نیست آن­ها را موسسه برایش انجام بدهد .

 

انجام تایپ فارسی

انجام تایپ فارسی

تازه ترین مطالب تایپ و ترجمه آسان ترنسلیت

  •   دسنه مطلب :   تایپ
  •   تاریخ انتشار :  ۱۳۹۵/۰۴/۲۱