تایپ از دستنویس بدخط

قبول سفارش تایپ از دست­نویس بدخط

مرکز تایپ و ترجمه­ آسان­ ترنسلیت با داشتن شبکه­ ای از تایپیست­ های مجرب می­ تواند انجام تایپ فارسی و انگلیسی از دست­نویس بدخط را هم قبول کند . بسیاری از تایپیست­ ها شاید نتوانند مخصوصا برای خط­ های انگلیسی ، دست­ خط­ های انگلیسی که خیلی پیوسته می­ نویسند ، یا دست­ خط خیلی­ خوبی ندارند و همچنین تایپ­ های فارسی ، قبول نمی­ کنند و از قبول سفارش سرباز می­ زنند . ولی این مرکز به خاطر این­که تایپیست­ هایی دارد که اصلا برای خواندن همین خط­ ها آموزش دیده­ اند و تجربه­ ی بالایی دارند و سال­ هاست دارند دست­ خط­ های خیلی­ خیلی بد را تایپ می­ کنند و هیچ مشکلی هم ندارند . بنابراین برای این­ گونه دست­ خط­ ها تعرفه­ سفارش تایپ کمی بالاتر هست و برای بسیاری از شرکت­ ها ، سازمان­ ها ، اساتید صرف می­ کند که این دست­خط خودشان را چه به­ صورت جزوه نوشتن چه به­ صورت­ های دیگر یا قرارداد تبدیل به یک برگه­ ی تایپی بکنند تا همه بتوانند آن را بخوانند و خیلی خوانا و شیوا بشود .

به این منظور انجام تایپ از دست­نویس­ بدخط می­ تواند بعضی شکل­ های ترسیمی مورد نظر مشتری را هم اعمال بکند که تایپیست آن­ها را با توجه به تعداد ، شکل­ ها ، تعداد صفحه و فرمول­ هایی که دارد یک قیمتی برایش می­ دهد و همچنین باید این تایپ­ ها با بالاترین کیفیت­ باشد که بتواند رضایت مشتری را هم جلب نماید . معمولا پیش می­ آید که در این­ گونه دست­ خط­ ها بعضی کلمات دیگر واقعا خوانده نمی­­ شود و آن­ها را باید تایپیست کاملا مشخص و هایلایت بکند ، بعدا از مشتری بپرسد و کلمه­ دقیق را بنویسد که متنی بدون غلط املایی داشته باشیم . خیلی از پارامترها در این تایپ دست­نویس موثر هستند . کلا شامل : مقالات دانشجویی هستند ، رساله­ ها در سطح ارشد و دکتری در رشته­ های مختلف مدیریت ، روان­شناسی ، حسابداری ، پزشکی و سایر رشته­ ها به­ خصوص رشته­ پزشکی با آن دست­خط­ های معروف­ شان خیلی سفارش تایپ دارند که کار سختی است ولی این مرکز از عهده­­ آن برآمده است .

 

تایپ از دستنویس بدخط

تایپ از دستنویس بدخط

چه دست ­نویسی برای تایپ بدخط محسوب می­ شود ؟

خب هر کسی نمی­ تواند اظهار نظر کند که آیا دست­ نویسی بدخط است یا نه و باید خود تایپیست نظر بدهد ، معمولا تایپیست­ ها اتفاق­ نظر دارند که آیا یک دست­خط بدخط برای تایپ حساب می­ شود یا نه ، یا خطی است که خوانا نباشد ، وقت تایپیست را بگیرد در هر جمله چندین بار مجبور باشد فوکوس کند تمرکز کند به آن کلمات و باز نتواند بخواند شاید از افراد دیگر سئوال کند چنین دست­ نویس­ هایی حتما بدخط محسوب می­ شوند و کمی افزایش قیمت خواهند داشت . موسسه آسان­ ترنسلیت توانسته این­ گونه دست­ نویس­ ها را با تایپیست­ های خاصی هماهنگ بکند و آن­هایی که می­ توانند دست­ خط­ ها را خیلی روان­تر بخوانند و تایپ کنند برای این­که خیلی افزایش هزینه برای مشتری نداشته باشد و بتواند مشتری با یک قیمت معقولی حتی این دست­ نویس­ ها را برای تایپ بدهد و از آن استفاده کند و لذت ببرد .

تازه ترین مطالب تایپ و ترجمه آسان ترنسلیت

  •   دسنه مطلب :   تایپ
  •   تاریخ انتشار :  ۱۳۹۴/۰۳/۱۲