ترجمه متون تخصصی دانشگاهی

برای زبان‌ های تخصصی دانشگاهی در رشته‌های مختلف که همه آن‌ها انگلیسی هستند ، مترجم‌ های ارزنده‌ای به راحتی می‌توانیم پیدا کنیم که از رشته‌های مختلف بتوانند این متون را ترجمه کنند .
متون تخصصی دانشگاهی ، ترجمه خاص خود را می‌طلبد . بعضی از دانشجویان در کارشناسی ارشد و دکتری و حتی کارشناسی ، دوست دارند که ترجمه آن‌ها ( ترجمه متون تخصصی‌ شان ) خیلی ساده و با زبان روان باشد که استاد این گونه تصور کند که خود دانشجویان آن را ترجمه کرده‌اند و خیلی نمی‌خواهند که حرفه‌ای باشد و یک ترجمه ارزانتر تخصصی دانشجویی می‌خواهند ، که البته اطلاعات تخصصی دانشجویی را در آن به کار گرفته باشد ، پروسه ترجمه برای آن به صورت خیلی حرفه‌ ای انجام شده باشد . همه بخش‌ ها وجود داشته باشد و جایی از مقاله جا نیفتد . تمامی جداول و نمودارها ترجمه شده باشد و به صورت تایپ شده و کامل ، با تایپ ارزان تحویل دانشجویان داده شود . در این زمینه مؤسسه آسان ترنسلیت توانسته است ارتباط خیلی خوبی با دانشجویان عزیز در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری برقرار نماید . امروزه آسان ترنسلیت برای ترجمه و تایپ دانشجویی ، حرف اول را در کشور می‌زند . در رشته‌های مختلف مثل مدیریت ، حقوق ، علوم تربیتی ، مدیریت آموزشی ، فناوری اطلاعات ، روان‌شناسی ، حسابداری و سایر رشته‌ها مثل پزشکی ، دامپزشکی ، دندانپزشکی و خیلی از گرایش‌های دیگر مثل فنی و مهندسی توانسته است ترجمه متون تخصصی را به صورت کامل و ارزان انجام دهد و آن‌ ها را تایپ شده تحویل دانشجویان می‌دهد .

 

ترجمه متون تخصصی دانشگاهی

ترجمه متون تخصصی دانشگاهی

 

در دانشگاه­ ها چه متن­ های تخصصی مورد ترجمه قرار می­ گیرند ؟

 

در رشته­ های مختلف دانشجویان مثلا رشته­ ای مثل مدیریت همیشه سفارش ترجمه­ ثابت خواهند داشت . یعنی در درجه­ ی اول مقالات را برای ترجمه سفارش می­ دهند ، کارهای کلاسی که برای ترجمه می­ آید ، برای تایپ و ترجمه و بسیاری از اساتید برای نمره دادن در درس­ های مختلف قسمتی از یک کتاب یا قسمتی از یک مقاله را به دانشجو تکلیف می­ دهند که ترجمه کند و آن ترجمه باید به­ صورت تخصصی باشد . بنابراین ترجمه­ متون تخصصی دانشگاهی طبق تعریف برای همان متن­ های رشته­ های مختلف مثل مدیریت ، روان­شناسی ، حسابداری ، پزشکی ، حقوق ، جغرافیا ، هنر ، کشاورزی ، کامپیوتر و سایر رشته­ ها باید خیلی با کیفیت دربیاید . مشتری وقتی متنی را سفارش می­ دهد و اعلام می­کند که باید به­ صورت تخصصی ترجمه بشود آن متن برای مشتری مهم خواهد بود و به موسسه اعتماد می­ کند و آسان­ ترنسلیت توانسته جواب این اعتماد را بدهد و کامنت­ هایی که از دانشجویان برای ترجمه­ تخصصی دریافت می­ کنند کاملا روشن است که از این موسسه رضایت کافی را دارند .

تازه ترین مطالب تایپ و ترجمه آسان ترنسلیت

  •   دسنه مطلب :   ترجمه
  •   تاریخ انتشار :  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱